Hakkımızda

Dalyan Villam
MAXIMUS TURİZM SEYAHAT ACENTASI
BELGE NO: 16565

Genel Temizlik

Siz misafirlerimiz rezervasyon yaptıktan sonra sizin için villalarımız dezenfekte edilmektedir.

Sürekli İletişim

Rezervasyon sonrası her türlü sorularınızı ve sorunlarınıza cevap veriyor çözüm odaklı gidiyoruz..

Konaklama

Siz değerli misafirlerimiz için villamıza özel olarak sizinle eşlik ediyor, güzel cennet dalyanımızı tanıtıyoruz.

Vizyonumuz

1

Dalyan Villa, doğanın içinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize kaliteli bir konaklama imkanı sunar. Villamızın modern tasarımı ve sunduğu olanaklar ile konuklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

2

Misyonumuz, misafirlerimizin Dalyan Villa'da unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlamaktır. Konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, onlara rahat bir konaklama imkanı sunmak ve tüm beklentilerini aşmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

3

Vizyonumuz, Dalyan Villa'yı bölgenin en iyi tatil villası haline getirmektir. Konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayan ve tüm beklentilerini aşan hizmetimizle, tatil deneyimlerini unutulmaz hale getirerek, kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak hedefimizdir.

4

Dalyan Villa ekibi, konuklarımızın tatil deneyimlerinin en iyi şekilde olması için çalışır. Uzman personelimiz, her ayrıntıyı özenle planlayarak misafirlerimizin konaklamalarını en konforlu hale getirir. Böylece, Dalyan Villa'da konaklayan herkes kendini evinde hisseder ve tatilden daha fazla keyif alır.

 image our vision
 image our values

Farkındayız

1

Değerlerimiz, işimizi ve müşterilerimize olan bağlılığımızı şekillendiren temel prensiplerimizdir. Müşteri memnuniyeti, dürüstlük, yenilik ve kalite, şirketimizin en önemli değerleridir. Bu değerlerimize bağlı kalarak, işimizi doğru şekilde yapmayı taahhüt ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz..

2

"Bizim için, başarı sadece finansal kazanımlarla ölçülemez. İşimizi yaparken, dürüstlük, şeffaflık ve adalet her zaman önceliğimizdir. Bu değerleri benimseyerek, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma katkıda bulunmak için çalışıyoruz

3

"Villa kiralama hizmetimizde, her müşterinin farklı ihtiyaçları ve beklentileri olduğunun farkındayız. Bu nedenle, müşterilerimize özelleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz ve değerlerimiz arasında saygı, dürüstlük ve şeffaflık gibi unsurlar yer alıyor. Böylece, müşterilerimizin bizimle çalışmaktan memnun kalmalarını ve her zaman geri dönmelerini sağlıyoruz.

4

Villa kiralama hizmetimiz, sadece bir tatil evi kiralamaktan çok daha fazlasını sunuyor. Bizim için, misafirlerimizin mutluluğu ve tatil deneyimleri en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimize güvenli, rahat ve keyifli bir tatil deneyimi sunmak için, işimizi dürüstlük, özen ve saygı ile yapıyoruz.